Joanna Legierska Fotograf, Joanna Legierska, Cieszyn, Wojciech Legierski, Wojciech Legierski Uslugi muzyczne,Fotograf cieszyn, Zespol Muzyczny Cieszyn, Cieszyn, Fotografia Slubna, Fotografia Dziecieca, Fotografia okolicznosciowa,Fotograf Ustron, fotograf wisla, fotograf skoczow, fotografia na slub
Menu

 

 

 

 

Witamy!  Asia i Wojtek jesteśmy małżenstwem z Cieszyna. Uwielbiamy poznawać nowych ludzi i miejsca. Nie znosimy rutyny i monotonni. Staranność i perfekcja to nasze atrybuty, a towarzyszenie Wam w tym najważniejszym dniu dodaje nam energii i zapału do pracy... pracy, którą kochamy. Jestesmy szczęśliwi mogąc w swoje życie wpisać pasję, jaką jest fotografia i muzyka.

 

FOTOGRAF

Joanna Legierska

tel.663 17 30 17


Wyznaję zasadę, że fotografii nie da się nauczyć – owszem, można poznać zasady rządzące kompozycją, kadrowaniem, światłem … ale tak naprawdę punkt widzenia każdego fotografa jest bardzo subiektywny i każdy widzi otaczającą rzeczywistość zupełnie inaczej. To, czy umię przedstawić ją w ciekawy sposób, zależy w największej mierze od Jego własnego poczucia estetyki. I właśnie to jest "najfajniejsze" w fotografii. Owa różnorodność podejść i interpretacji fotografowanych tematów. Mam więc nadzieję, że zainteresuje Cię właśnie mój punkt widzenia. Jestem szczęsliwa mogąc w swoje życie wpisać pasję, jaką jest fotografia.To prawdziwe chwile, emocje, utrwalone na kawalku papieru. Cześć z nich pozostaje na zawsze. Smiejemy się, płaczemy, rośniemy, żyjemy, a każda chwila na fotografi pozstaje z nami na zawsze. 

 


ZESPÓŁ MUZYCZNY

Sunday Band

 tel.781450005
 

 

 Powered by: www.cdx.pl