Joanna Legierska Fotograf, Joanna Legierska, Cieszyn, Wojciech Legierski, Wojciech Legierski Uslugi muzyczne,Fotograf cieszyn, Zespol Muzyczny Cieszyn, Cieszyn, Fotografia Slubna, Fotografia Dziecieca, Fotografia okolicznosciowa,Fotograf Ustron, fotograf wisla, fotograf skoczow, fotografia na slub
Menu

 

 

 

 

Witamy!  Asia i Wojtek jesteśmy malżenstwem z Cieszyna. Uwielbiamy poznawać nowych ludzi i miejsca. Nie znosimy rutyny i monotonni. Staranność i perfekcja to nasze atrybuty, a towarzyszenie Wam w tym najważniejszym dniu dodaje nam energii i zapału do pracy... pracy, którą kochamy. Jestesmy szczęśliwi mogąc w swoje życie wpisać pasję, jaką jest fotografia i muzyka.

 


FOTOGRAF

                                                                                                          Joanna Legierska tel. 663173017


Wyznaję zasadę, że fotografii nie da się nauczyć – owszem, można poznać zasady rządzące kompozycją, kadrowaniem, światłem … ale tak naprawdę punkt widzenia każdego fotografa jest bardzo subiektywny i każdy widzi otaczającą rzeczywistość zupełnie inaczej. To, czy umię przedstawić ją w ciekawy sposób, zależy w największej mierze od Jego własnego poczucia estetyki. I właśnie to jest "najfajniejsze" w fotografii. Owa różnorodność podejść i interpretacji fotografowanych tematów. Mam więc nadzieję, że zainteresuje Cię właśnie mój punkt widzenia. Jestem szczęsliwa mogąc w swoje życie wpisać pasję, jaką jest fotografia.To prawdziwe chwile, emocje, utrwalone na kawalku papieru. Cześć z nich pozostaje na zawsze. Smiejemy się, płaczemy, rośniemy, żyjemy, a każda chwila na fotografi pozstaje z nami na zawsze. 

 


Uslugi Muzyczne 

Wojciech Legierski tel.781450005
 


Od połowy klasy szkoły podstawowej pochłonęła mnie muzyka i wtedy też zacząłem z nią Moją przygodę. Ukończyłem pięcioletnie Studium Muzyki Rozrywkowej w Cieszynie. W efekcie dawałem upust swej energii w zespole "MEGA BOYS", "KONKRET" oraz 5-osobowym składzie "KAPELKA".Finalista cieszyńskiej "Ligi Talentów 2002. W swojej karierze artystycznej grałem na klawiszach jednak szczególnie rwało Mnie do wokalu. Doświadczenie jakie zdobyłem przez te wszystkie lata skłoniło Mnie do utworzenia jednoosobowego zespołu muzycznego! Aktualnie mieszkam w Cieszynie i w tych też stronach działam. Stale poszerzam repertuar uwzględniając nowości rynku muzycznego. Moim podstawowym priorytetem jest spełnienie upodobań klientów i gości, dlatego każdą imprezę traktuję indywidualnie. 
Na pewno zastanawiacie się kogo wybrać: kilkuosobowy zespół, grajek czy DJ. Jeżeli pragniecie mieć to wszystko a Wasz budżet jest ograniczony, jednocześnie chcielibyście aby Wasza impreza była wyjątkowa - osoba taka jak Ja zaspokoi Wasze wszystkie oczekiwania. 

 


 Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 Powered by: www.cdx.pl