Joanna Legierska Fotograf, Joanna Legierska, Cieszyn, Wojciech Legierski, Wojciech Legierski Uslugi muzyczne,Fotograf cieszyn, Zespol Muzyczny Cieszyn, Cieszyn, Fotografia Slubna, Fotografia Dziecieca, Fotografia okolicznosciowa,Fotograf Ustron, fotograf wisla, fotograf skoczow, fotografia na slub
Menu

CO OFERUJEMY ?  


Przedstawiamy Naszą ofertę i mamy nadzieję, że pomoże to Państwu podjąć decyzję wtedy, gdy będziecie potrzebowali usług muzycznych, czy fotografa. Dążymy do tego, by zapewnić Państwu szeroki zakres związany z obsługą wesel i innych uroczystosci :)

 

 

Joanna Legierska FOTOGRAF

tel. 663173017

 

Zespół Muzyczny

Sunday BAND

 tel. 781450005

 

 

ZESPÓŁ MUZYCZNY Sunday Band

Jeśli planujecie Państwo wesele, studniówkę, event firmowy, festyn czy inną uroczystości z udziałem zespołu muzycznego - nie mogliście dokonać trafniejszego wyboru. Muzyka przez nas wykonywana stanowić będzie fantastyczne tło dla Waszych wyjątkowych chwil. Zespół muzyczny "Sunday BAND" gwarantuje dobór repertuaru dopasowany do Państwa oczekiwań. Stworzymy niezapomniany klimat Państwa uroczystości i sprawimy, że organizowana przez Was impreza będzie niezwykła. Z chwilą rozpoczęcia współpracy z zespołem "Sunday Band", Wasza wizja staje się dla nas wyzwaniem. Gwarantujemy, że zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem który charakteryzuje profesjonalizm, pasja, radość wykonywania muzyki i kreatywność. Zagramy dla Państwa wszędzie. Dotrzemy na czas.Konferansjerka prowadzona jest w profesjonalny, kulturalny i nienarzucający się sposób. Traktujemy ją jako nić łączącą elementy całej uroczystości. Wykonujemy bloki muzyczne składające się z 6 - 7 utworów, zestawionych w klimatyczny sposób. - między setami odtwarzamy muzykę z multimedialnych nośników. - dysponujemy sprzętem oświetleniowym i nagłaśniającym wysokiej jakości. - posiadamy własny, niezawodny transport, a więc dotrzemy do Państwa w dowolne miejsce, o odpowiedniej porze. - gwarantujemy, prócz serca do muzyki, doświadczenie i rzetelność. 
Zapraszamy do współpracy!

   

    Fotografia Joanna Legierska


     
Jako fotograf staram sie aby moje uslugi byly komplekosowe, dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta.Pracuję na aparacie oraz obiektywach firmy Canon. W mojej ofercie niema miejsca na gotowe tanie albumy. Parom oferowane są ekskluzywne fotoksiażki przygotowywane na specjalne zamówienie. Państwo dokonujecie wyboru koloru skóry na okladkę lub innych dodatków związanych  z tematyką ślubną.
 W swojej ofercie rownież:
-fotoreportaż ze ślubu
-fotografia noworodkowa, dzieci
-fotografia rodzinna

-Komunia, chrzest
- portrety.

 
 Powered by: www.cdx.pl